نتایج جستجو برای عبارت :

توهم حرفه ای بودن!!

"اندوه انسان بودن را حس کردم. موجودی فناپذیر که در ذات خود تنهاست، اما به توهم بودن با دیگران نیاز دارد. دوستان، بچه‌ها، عشاق. این توهم جذابی بود. توهمی بود که به راحتی می‌توانستی به آن خو بگیری."
از: انسان‌ها، نوشته‌ی مت هیگ،نشر هیرمند
یک جمله ی روحانی نشان داد که در کوچه پس کوچه های توهمات و خیالات واقعاً آدرس را گم کرده است
می گوید: بین صلح و جنگ یک گلوله فاصله است و من هستم که در جلسات شورای امنیت اجازه ی پرتاب آن یک گلوله را نمی دهم.

این حرف یعنی:

1. ادامه ی توهم سایه جنگ و لب پرتگاه بودن
2. توهم متولی امنیت کشور بودن؛ انگار همه کاره ی مسائل امنیتی است.
3. توهم منجی/بتمن بودن
4. توهم «یاد ایامی» که یک تیر هم به آن طرف شلیک نشده بود
5. و در آخر: توهم اینکه هنوز حرفش در مسئله ی امن
این جماعت فقط توهم حرفه ای بودن رو دارن...
فکر می کنن با یه مدرک دانشگاهی و رزومه ای پر از هک کردن پایگاه ها و مراکزی که همه چیز توش به صورت دیفالت پیکربندی شده، صلاحیت تحلیل و بررسی استراتژی های و تاکتیک های کلان نظامی رو هم دارن... (به خدا اگر فرق این دوتا رو هم بدونن!)
یه پست گذاشتن که سرو ته نداره...! یعنی مثلا ملوان مجرد آمریکایی ساده ترین دوره های حفاظت اطلاعات که تو کشور ما به سربازصفر وظیفه هم میدن ندیده که با یه عکس دختر با بیکینی تمام اسرا
خب یادمه به همه تون گفته بودم ۱۸ سالمه....ولی نیست
WinterFlower عزیز در یک چت سن منو پرسید منم گفتم ۱۸ سالمه و بعد کلی محاسبه فهمیدم ۱۷ سالمه.حالا این هیچی چون باورم نشد امروز رفتم سایت محاسبه سن و این صفحه ی لعنتی بهم فهموند تمام این مدت توهم زده بودم

الان من به درک چرا وقتی میرفتم تولد رفیقام همه شون میگفتن ۱۸ سالشون شده؟ یعنی باهم دسته جمعی توهم زده بودیم؟

به نظر من، مشکل ما ایرانیا،

اینه که

فارغ از جنسیتمون،
اغلب اهل توهمیم.

دخترا توهم اینو دارن که همه پسرها عاشقشونن.

پسرها توهم اینو دارن که همه دخترا عاشقشونن.

و با همین توهمات اشتباه به هم سیگنال میدن.

من خودم همیشه توهمم این بود که پسرهای ایرانی خیلی زیاد بالغن (چندین سال قبل) وقتی به سی سالگی میرسن.

بعدها تصورم عوض شد.

من کلا یه پسر بالغ درست و حسابی بین پسرای بالای سی و خورده ای دیدم و اونم همین مرد هست که میخوام بقیه عمرم رو با
خلاصه‌ی حسی که همین الان نسبت به خودم دارم اینه:
«یک آدم خنگ که با توهم داشتن هوش داره زندگی می‌کنه و نمی‌خواد قبول کنه که توانایی‌های قبلیش مربوط به گذشته‌س  و مغزش از این به بعد دیگه برای یادگیری هیچ چیزی قرار نیست یاریش کنه.»
+ کاش بالاخره یا از این حس خلاص بشم یا از این توهم. خسته شدم.
کدبانو بودن به شش نوع غذا و تنقلات گذاشتن سر سفره نیست. کدبانو بودن یعنی نون پنیر هم که میذاری سر سفره جوری مدیریت کنی که به خنده و خوشی خورده بشه. توهم کدبانو بودن که برداری خودت رو اونقدر با کارهای بیخود میکشی زیر بیگاری که اخرش کل خستگی روز رو هم ادویه میکنی میپاشی رو سفره و میگی همینم از سرتون زیادیه. بعد به خاطر همین غذای زهرمای و اخلاق زهرمارتر توقع تشکر هم داری حتما!
به گزارش ایسنا، متن تمام توییت وزیر امور خارجه ایران، خطاب به رئیس جمهور آمریکا به تطویل زیر است: "برداشت های اشتباه، صلح را به ریسک می اندازند، - تحریم ها جایگزین جنگ نیست، تحریم همان بحران است، نابودی= نسل کشی= قتل جنگی، کسی که جنگ را آغاز می کند، همان کسی نیست که به تلاطم اختتام می دهد، مناظره و تهدید کاملاً ناسازگار هستند، جنگ کوتاه با ایران یک توهم است. "
توهم مثل یه ماه پیش من، درگیری با خودت؟ فکر میکنم برای تو اسون تره که هیچکاری نکنی چون همیشه اونیکه اول تولدشه الگو میشه یه جورایی، میتونستم برت گردونم خیلی راحت اما نخواستم و میدونم توهم با دوروبریایی که داری نمیخوای این کارو بکنی منم منتظر نیستم اما هیجان دارم براش، فکر میکنم جالب باشه این دوهفته ی پیش روخدایا؟ مرسی، فقط میتونم همینو بگم، من معجزه تم و معجزه ت میمونم و بهت اثبات میکنم ارزش این معجزه رو دارم :)
علیرغم اینکه اهمیت و تاثیرگذاری رسانه ها مشهود است یک فیلتر و هدایت گر مناسبی برای آنها در نظر گرفته نشده و هدایتگری فرهنگ یک جامعه را بدون هیچ گونه گزینش و نظارتی به دست افرادی سپرده ایم که در میان آنها بی سوادانی پیدا می شود که به یک رفتار بسیاری از ارزش ها را مورد هدف قرار داده و ضد ارزش ها را بلد می کنند.

سلبریتی هایی که مشهور بودن و دیده شدنشان را مرهون رسانه ها به خصوص صدا و سیما هستند و مردم بیش از گذشته آنها را می شناسند متشکل از افراد
واقعا میخوای از اینکه بعد یونی چی به سرت اومد بنویسی؟ 
عین ادم دنبال کارآموزی آزمایشگاه نگشتم و بستم پرونده زیست رو
عین آدم دنبال کار نگشتم 
کلی جنگ کردیم با خونه 
هلال احمر رو رفتم
فنی حرفه ای رو رفتم
باشگاه دست و پا شکسته و توهم خوش هیکل شدن
2 ماه کامل افسردگی فلجم کرد
از مادیات و منت ها خلاص شدم
از افراد و ارتباطات مسموم خلاص شدم
به چیزای خورده ریزه ای که دوست داشتم از هنر رسیدم مثل طراحی چهره و بافتنی
بگذر تا در شرار من نسوزی 
بی پروا در کنار من نسوزی 
بگذر زین قصه ی غم افزا 
غمگین چو پاییزم از من بگذر 
شعری غم انگیزم از من بگذر ... 

× سید علی صالحی میگفت ما مادر رویاهامون هستیم!
بیشتر از هر چیزی آدما دلشون برای رویاهاشون می سوزه، وقتی مجبور میشن خاک بریزن روش یا بدن دست آب که بره و دیگه برنگرده 

× ولی ناامید نباش آدم! هرکدام از ما مادری درونمان داریم که همیشه رویاهای جدیدی برایمان به دنیا می آورد

× تصمیمم اینه که نه کسی رو توی توهم نگه د
گاهی وقت ها نون توی متفاوت بودنه. حالا این نون می‌تونه هر چی باشه، توجه، پول، احترام و اعتماد به نفس کاذب یا غیرکاذب. نتیجه هم می‌تونه هر چی باشه، مثبت باشه یا منفی ! خیلی وقت‌ها می‌بینی شخصی برای هر چیزی که پیش میاد، حتی یه چیز خیلی عادی که شاید بازخوردها و فیدبک‌های تقریبا مشابه داشته باشه (با وجود تمام تفاوت‌هایی که موجوده)، میاد تا اصل موضوع رو نقض کنه. تا این‌جا مشکلی نیست، چون سلیقه ها، افکار و برداشت‌های آدم‌ها متفاوت هست. مشکل از
شاید من بدرستی حال روسو را درک کنم، که چرا با وجود آنکه تنهایی را می‌ستاید تناقض‌گونه به اجتماع پناه می‌برد. تخیلات پارانوییدی روسو در خیال‌پردازی‌های یک ذهن انزواجو به من می‌گوید که روسو در جدال با تخیلاتش است، تنهایی را دوست دارد و از جمع دوری می‌کند اما به مجرد پناه بردن به خلوت توهم‌ها و خیالات پارانوییدی روی می‌آورند و پا روی خرخره‌ی آدم می‌گذارند و آنقدر بر جان آدمی فشار می‌آورند که تنهایی برای فرد غیرقابل تحمل شود. شاید شرایط
نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C#

دانلود

نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فن
زندگی بالا و پایین زیاد داره.یه روز بالای قله یه روز هم روی زمین خاکی.یه روز ناراحت یه روز خوشحال.یه روز تنها یه روز هم اطرافت پر از آدم.به پایین بودنت توجه نکن ،اخرش توهم به سمت بالا حرکت میکنی .باید از لحظه هایی که پایین هستی و با سختی ها میجنگی لذت ببری .باید تلاش کنی از پایین به بالای کوه برسی .هر  بار بالا رفتن  از کوه پایین آمدنی هم داره.پس از تمام لحظه های باهم بودن و تنها بودن خود لذت ببرید.ما بیش از یک بار زندگی نمیکینم همیشه نگاهت به با
این دو ماه که خوابگاه بودم، همه اش که چشمم از پنجره ی آشپزخونه به بیرون می افتاد، میدیدم آسمون چه تمیز و آبیه و ناخودآگاه یه نفس عمیق می کشیدم. امروز رفتم جلوتر که از پنجره بیرون رو نگاه کنم، متوجه شدم که دیوار ساختمون جلویی رنگش آبی آسمونیه و من این مدت، توی توهم دیدن آسمون آبی بودم؛ جالبه که حتی شبا هم متوجه نمیشدم که اون آسمون نیست، چون خیلی بیرون تاریک بود معلوم نمیشد. دیگه مثل قبل نفس عمیق نمی کشم :|  
توهم دیدن آسمون خیلی بهتر از این واق
من با زیاد کتاب خوندن مخالف نیستم .اما حس میکنم هر قدر زیاد تر بخونی ؛ کمتر زندگی میکنی.انگار با این زیاده خوانیِ زندگی دیگران ، از زندگی منحصر بفرد خودت جا میمونی.پس ملالِ خودساخته ؛ توهم هست و رنج عین واقعیت.بعضی چیزا رو‌فقط کوره راه های زندگی خودت ، بهت تزریق میکنه.اما صرفا خوندن ؛ توهم رو .توهم رنج ، زندگی و دانایی. چشماشون میگن.آخه چشم ها نوار فیلم آدماست.مال اینا شلوغِ اما دست نخورده س.اینارو‌میگم ! چقدر زیادن. اَه.تهش یه تیکه گوشتن که‌
بالاخره یه جا کار پیدا کردم. دیروز رفتم ولی امروز نرفتم...
یه جورایی توهم زدم که واقعا حسابدارم و دلم نمیخواد برم و بشینم مثلا کانال آپدیت کنم
کارش اینجوری بود که باید برای ۵ تا کانال محتوا پیدا میکردی و آپدیتش میکردی...اونم با گوشی خودت از ۸ تا ۵ بعد از ظهر و حقوقش هم یه چیزی حدودی گفتن و وقتی حدودی میگن به احتمال زیاد قصدشون کمتر از حقوق پایه اس حتما...
اگه روز اول کارم بود این کار رو انجام میدادم چون اون موقع برام فقط کار پیدا کردن مهم بود اما ا
بسم الله
تو یه جلسه ای قرار بود تدبر سوره همزه بگم . شروع کردم و گفتم و گفتم تا رسیدم به این آیه که « یَحْسَبُ أَنَّ مَالَهُ أَخْلَدَهُ »
فرد فکر میکنه اگر یه عیبی در اون نیست و یه امکانی رو داره در دنیا نسبت بهش مالک هست و خودش رو در اون امکان یا نعمت جاودانه میدونه و فک میکنه الی الابد اون امکان براش موندگار هست و همین دلیل میشه تا دیگران رو به واسطه نداشتن اون امکان مورد همز و لمز(عیب جویی و تحقیر ) قرار بده .
به اینجا که رسیدم یهو یاد همه اونای
بالاخره افزایش فشارها بر «محمدبن‌زاید» نتیجه داد و
حاکم دبی به ولی‌عهد ابوظبی اعلام کرد، باید فرایند عقب‌نشینی از یمن کلید بخورد؛
کشور کوچک امارات که تا چند سال قبل اخباری در زمینه‌های اقتصادی و صنعت گردشگری و
هواپیمایی‌اش بیشتر جلب توجه می‌کرد، اکنون چند سالی است در ابعاد سیاسی و نظامی
در صدر اخبار رسانه‌ها قرار دارد.
ادامه مطلب
طراحی یک سیستم فروش حرفه‌ای و منسجم، فروش را به نحو چشم‌گیر افزایش می‌دهد. البته این سیستم با کمک دانش و تجربۀ کاربردی و میدانی، طراحی و عملیاتی می‌شود.سیستم فروش حرفه‌ای، پارامترهایی نظیر روش‌های مناسب قیمت‌گذاری، طراحی پروموشن‌های جذاب و هوشمندانه برای کسب‌وکارها و به خصوص تولیدکنندگان را فراهم می‌آورد که در زمان و هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهد نمود.
زندگی بالا و پایین زیاد داره.یه روز بالای قله یه روز هم روی زمین خاکی.یه روز ناراحت یه روز خوشحال.یه روز تنها یه روز هم اطرافت پر از آدم.به پایین بودنت توجه نکن ،اخرش توهم به سمت بالا حرکت میکنی .باید از لحظه هایی که پایین هستی و با سختی ها میجنگی لذت ببری .باید تلاش کنی از پایین به بالای کوه برسی .هر  بار بالا رفتن  از کوه پایین آمدنی هم داره.پس از تمام لحظه های باهم بودن و تنها بودن خود لذت ببرید.ما بیش از یک بار زندگی نمیکینم همیشه نگاهت به با
میشود به درک کردن و پذیرفتن واقعیت هایی اشاره کرد که بی‌رحمانه درهم میشکنندت؛ یا نابودی توهم وجود یک حامی. رسیدن روزی که خودت تنهایی خاک زانو ها را میتکانی، مرهم میگذاری روی زخم ها و فراموش میکنی که چقدر شکننده ای.
هنوز هم مانند کودکی‌ام ناراحتی را میتوان از چهره‌ام خواند، اگر دقت کنی هنوز هم وقتی چیزی توی گلویم سنگینی میکند لپم را گاز میگیرم و چشم میدوزم به سقف، آسمان، هرچیزی که بالای سرم باشد و تو بدترین کاری که میتوانی انجام بدهی این اس

علاقه ی عجیبی به شکستن اش داریم . 
وجودش آزارمان می دهد .
شاید چیزی را یاد آورمان میشود .
نیستی را !
سکوت برای ما یادآور نیستی است . نیستی که میخواهیم با کلمات جان اش ببخشیم ...
و این اشتباه از آنجا نشات میگیرد که ما توهم مرکزیت هستی را داریم . خود را اشرف مخلوقات می دانیم و به خورد ذهن خودشیفته ی ما داده اند که ما یکدانه ی کائنات هستیم و بهانه ی خلقت ...

سکوت را میشکنیم تو توان شنیدن صدایی غیر از صدای خودمان را نداریم . نه از آن جهت که گوش هامان فر
باید قبول کرد در برخی موارد، دشمنان خارجی، جهت جلوگیری از پیشرفت کشور و تغییر مسیر توسعه ،توطئه چینی می کنند اما در خصوص اینکه بگوییم قرنطینه کردن شهر و کشور خواست و توطئه دشمنان است، مطلبی عبث و بیهوده و از سر نادانی است.
اگر اینگونه بپنداریم ، برخی از استاندارن ، فرمانداران ،برخی از روئسای ستاد مبارزه با کرونا شهرستانها، برخی از پزشکان متخصص ، اغلب مردم و.... توطئه گرند!
توهم توطئه یعنی همین!
این که می‌گویم اشعار حافظ و غزل‌های سعدی را لایق عشق به آدم‌ها نمی‌دانم به این دلیل است که عاشق‌ترین فرد در وقت خودش، حسابی توی کاسه‌ی شما خواهد‌گذاشت؛ فقط کافی است موقعیت یا شخص بهتری پیدا کند. به نظرم این غزل‌های حافظ و سعدی اگر برای عشق زمینی هم باشند، که به نظرم هم هست، خیلی جدی نیستند! وحی منزل نیست. حالی آمده و غزلی گفته‌اند. دیگر این که این عزیزان یک عشق و دو عشق نداشته‌اند. برای افراد مختلف غزل سروده‌اند و همین هم باز حکا

مشاوره شغلی - دانشنامه رشد
بطور کلی آغاز کلی فرآیند مشاوره با کارهای فرانک پارسونز در سالهای 1907 تا 1908 که او را پدر راهنمایی شغلی و حرفه‌ای می دانند در شهر بستون آمریکا بود. البته قبل ...

مشاوره شغلی چیست؟
مشاور شغلی شما به شما کمک میکند که از تحصیلات، حرفه و زندگی خود بیرون ... توسعه حرفه ای شما یک فرآیند مادام العمر است که در واقع زمانی آغاز شد که شما متولد شدید.

راهنمایی و مشاوره ی شغلی و حرفه ای
 امر راهنمایی و مشاوره ی شغلی و ح
کرم ابریشم را دیدید چطور دور خودش پیله میبنده ، تو تنهایی خودش غرق میشه ، سکوتی ابدی ، از درون میشکنه ، باورهاش رو دور میریزه ، کرم بودن دنیای قشنگی براش نیست ،  نا امید نمیشه با خودش عهد میبنده این شرایط سخت رو تحمل کنه برای اتفاقی بزرگ ، ایمان داره به پایانی زیبا و دلنشین ... تن نمیده به "کرم" بودن و له شدن زیر ِ پای آدمها ... 
حالا نوبت منه ، کرمی که تو وجودم رخنه کرده رو باید تبدیل کنم به پروانه ای آزاد وزیبا ، نمیدونم این پرسه چقدر طول میکشه ،
سال هاست تجربه خواندن و نوشتن در دنیای وبلاگ نویسی دارم ، گاهی اوقات یه سری اتفاقات عجیب و غریب توی برخی وبلاگ ها می بینم که توش می مونم :| .. ادعایی نیست خودم رو بعنوان وبلاگ نویس قبول ندارم و نقاط ضعف بسیاری دارم اما بعضی چیزها ، باعث می شه که یه علامت سوال توی ذهنم به وجود بیاد که چرا فلان نویسنده چنین حرکتی رو انجام می ده ؟!؟
البته می دونم خیلی از مسائل بر می گرده به بدون هدف بودن ، به یقین می تونم بگم بیش از 90 درصد وبلاگ ها بدون هدف ایجاد می شن
یا جبار
می گویند بچه در هر مرحله از رشد، باید متناسب با سن و سالش، یک سری توانایی های پایه جسمی و فکری را کسب کند. از یک سنی به بعد اگر آن توانایی ها شکل نگیرند، این می شود مشکل یا بیماری. باید سخت تر از قبل تمرین و تلاش کنند برای برطرف کردنش، اگر هیچ راهی نباشد، دیگر باید بنشینند به امید فرجی و معجزه ای...باید بچه را روی دست بگیرند بیاورند به محضر رحمت تو. 
روحم را روی دست گرفته ام به محضرت. 
بیست سالم شده است. دنیا با من چون بیست ساله ها طی می کند،

-دانشجوی کمرو و بی بضاعتی  را به یاد می آورم که تصور می کرد مورد علاقه یکی از دختران بسیار زیبا و درسخوان  و با  کلاس ،واقع شده است ،آنهم فقط با یکی دو نگاه اتفاقی لبخند آمیز در مسیر کلاس و دانشگاه و کتابخانه ، واقعیت این بود که او نمی دانست که این موضوع یک مورد اتفاقی و شاید شیطنت آمیز بوده در حالیکه فضای توهم ،تمام فکر و ذهن او را پر کرده بود تا آنجا که باعث شد  از لحاظ درسی افت شدیدی پیداکند!
-یا  فکر می کنید همه همکاران شما را دوست دارند و
زمانی که حضرت امام گفت: " تا ما می گوییم دشمن، یک عدّه برآشفته می شوند که اینها توطئه است، من اینجا عرض می کنم که خود این هم توطئه است"، کمتر کسی از حضرات مذاب در ولایت جرئت کردند این سخن را انعکاس دهند تا مبادا متّهم به کمبود روشنفکری نشوند. این قضیه، چند سال بعد از آن بود که بنده خدایی در وبلاگ uria.blogfa.com به موازات توهّم توطئه، از "توطئه توهّم" صحبت کرده بود. یکی از معلّمان آن بنده خدا که از قربانیان این توطئه توهّم بود، مدام از لزوم تصوّر واهی دش
آشپزهای حرفه ای اسرار آشپزی شون رو حفظ می کنن و فقط اون ها رو به هنرجوهاشون ارائه میدن. اما ما اسرار این آشپزهای حرفه ای رو براتون آورده ایم تا بتونید برای همیشه غذاهای خوشمزه و بدون نقصی رو درست کنید.
بهترین استیک

گوشت رو همون لحظه که از فریزر درآوردید سرخ نکنید. بزارید یک تا دو ساعت بیرون بمابمونه تا به دمای محیط برسه. اگه می خواین رنگ استیک طلایی بشه قبل از سرخ کردن رطوبتش رو کاملا بگیرین.
ادامه مطلب

اگر به هر دلیلی تصمیم گرفتید حرفه‌ی عکاسی رو دنبال کنید و از خودتون این سوال رو پرسیدین که چگونه عکاس حرفه ای شویم ؟ لازمه که بدونید چجوری باید به یک فرد حرفه ای در این حرفه تبدیل بشید . درست مثل تمام شغل ها و حرفه های دیگه ، عکاسی حرفه ای هم دارای فنون و تکنیک هایی هست که لازمه یاد بگیریم .

اگر دوس دارید تکنیک های عکاسی رو یاد بگیرید روی لینک زیر کلیک کنید :

www.instagram.com/korosh.iravanimanesh/

به نام خدا..
چرا برخی مسئولین به بداخلاقی لفظی روی اورده اند؟!!
در کشور عزیزمان ایران چند سالی است ،کلماتی از دهان برخی مسئولین شندیده می شود که رنگ بوی به اصطلاح چاله میدانی دارد!
در بسیاری از مواقع ناتوانی در انجام امورات محوله باعث سردرگمی مسئول گشته و به جای پاسخ منطقی به طور غیر ارادی از کلماتی غیر اخلاقی برای فرار از پاسخ یا خاموش کردن طرف مقابل استفاده می کند ، این شاید در طول یک فرایند تبدیل به عادت شود .
در مواقعی هم برخی توهمات باعث ا
توی یک هفته ای که اینترنت قطع بوده سه تا کتاب "جوندار" خوندم. بسیار راضیم.

به شدت خوابم میاد چون دیشب اصلا خوب نخوابیدم و تا صبح از هر دری حرف زدیم با هم، از چاقی و تناسب اندام گرفته تا عادت هایی که وقتی ترکشون می کنی، معجزه رو می بینی. وقتی به خودم اومدم  هلال ماه از لای پنجره ی اتاقم معلوم شده بود و قلبم رو لبریز از عشق و امید کرد. ازش عکس گرفتم، هرچند لازم نیست براش بفرستم چون اون هم همزمان داشت به ماه نگاه می کرد. بعدش وقت کنده شدن از رخت خواب
به جز صبح که اتندها اومدن ویزیت دیروز تقریبا هیچ کاری نداشتم و تو پاویون بودم و تا شب حسابی درس خوندم...
نفهمیدم چجوری خوابم برد ولی اونقدر خسته بودم که بیهوش شدم...
اتاق خوابمون درست رو به روی سرد خونه اس! 
پنجره ها رو باز باز گذاشته بودم و هوا اونقدر مطبوع بود که نگو ...
خواب بودم که با صدای آواز خوندن نکره ی ی مرد "سلطاااان سلطااان ، بدن رو ببین جوون بابا و ..." پریدم ! 
فهمیدم بنده خدا خدمه اس ، اومده جنازه ای رو جا ب جا کنه و برای غلبه به ترسش داره
عامل ایجاد بیماری شیزوفرنیفروغ بیداری: شیزوفرنی که با نام اسکیزوفرنی نیز شناخته می شود، نوعی اختلال روانی است که به واسطه ی آن فرایندهای فکری و واکنش های عاطفی از کار می افتند.
بیماران مبتلا به این بیماری عمدتا در معرض اختلال هایی همانند افسردگی شدید و اضطراب زیاد قرار دارند و امید به زندگی آنها بسیار پائین است.
شیزوفرنی یکی از بیماری های روان شناختی بسیار وخیم محسوب می گردد و اصولا خود را به صورت توهم شنیداری، توهم های جنون آمیز و تکلم و ت
درک روان پریشی در اختلال دوقطبی

علائمانواع روان پریشیعللتشخیصرفتارچشم اندازروان پریشی دو قطبی چیست؟روان پریشی ناتوانی در تشخیص واقعیت در دنیای اطراف شما است. این با آنچه افکار و برداشت های شما به شما می گویند متفاوت است. افرادی که روانی را تجربه می کنند اغلب دچار توهم یا هذیان هستند.
بیشتر افراد ، روان پریشی را با اسکیزوفرنی مرتبط می کنند . اما می تواند نشانه ای از سایر شرایط و اختلالات روحی و جسمی باشد.
مبتلایان به اختلال دو قطبی ممکن اس
اولین بار تو دبستان وقتی همکلاسیم توی حرفاش گفت "دوستم" ناراحت شدم، تا اون موقع فکر میکردم تنها دوستش منم. بعد ها وقتی به کسی گفتم "دوستت دارم" متوجه شدم کسای دیگه‌ای هم تو زندگیش بودن و هستن که دوستشون داره. بعد به این فکر کردم مامان و بابای منم جز من خواهرامم دوست دارن. بعد دایی کوچیکه‌م ازدواج کرد فهمیدم یکی دیگه‌ هست که بیشتر از من دوستش داره. یه روز تو آینه یکی بهم گفت یه عده هستن که بیشتر از من دوستشون داره.
ضربهٔ بدی خوردم. اما به هرحال م
مهارت های لازم برای فروش حرفه ای

شغل فروشندگی به قدری اهمیت دارد که آن را به تمام کننده تیم (فوروارد) تشبیه کرده اند. در مقاله «یک روز فروشنده موفق» از لحظه ای که فروشنده چشم باز می کند تا پایان فعالیت روزانه و آخرین لحظات بیداری مورد بررسی قرار گرفته و سعـــی شده است تکنیک های فروشندگی حرفه ای و ویژگی های فروشندگان موفق در قالب اعمال و کردار روزانه او مورد توجه قرار گیرند.
ادامه مطلب
 قالب های حرفه ای وبلاگ
قالب های حرفه ای فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی و سه ستونه برای بلاگفا، میهن ... قالب بلاگ بیان حرفه ای خبری ریسپانسیو در 11 رنگ ...
قالب هانسن یک قالب خبری حرفه ای ریسپانسیو (واکنشگرا) هست که برای سرویس بلاگ بیان (blog.ir) به صورت اختصاصی طراحی شده است. اگر دنبال یک قالب حرفه ای ...
نسخه واکنش گرا ( ریسپانسیو ) قالب امید بلاگ - بلاگ ... - قالب بلاگ بیان
./نسخه-واکنش-گرا-ریسپانسیو-قالب-امید-
صفحه نخست · وبلاگ · فروشگاه · مرکز آموزش · حری
پیچ و رول پلاک
معمولا از پیچ و رول پلاک به این خاطر استفاده میکنیم برای محکم سازی سنگ نما  بسیار مطلوب و مناسب و بصرفه میباشد  باعث استحکام بخشیدن به سنگ نماهایی با قدمت چند ساله میباشد. این حرفه نیاز به تخصص و تبحر بسیار دارد ، اگر به برای پیچ و رول پلاک به دنبال شرکتی با تخصص حرفه ای و معتبر هستین شرکت دلتا در تهران با کادری حرفه ای و مجرب ، میتواند با ارائه خدمات حرفه ای شما رو به بهترین شکل و سریعترین زمان ممکن به مقصود برساند.

https://www.deltacove
همانطور که در پست قبل با انواع مترجم آشنا شدیم، قصد دارم در این پست از وبلاگ مترجم شو 8 مهارت مهم مترجم حرفه ای را معرفی کنم.
آشنایی کامل با زبان مبدا و مقصد
مترجم باید
ترجمه در رشته تخصصی
مترجم باید 
بی طرفی مترجم
مترجم باید 
مهارت تایپ
مترجم باید به مهارت های کامپیوتری
مهارت نویسندگی
مترجم باید 
وقت شناسی و آن تایم بودن
مترجم باید 
بازخوانی متن ترجمه شده
مترجم باید 
رعایت قواعد نگارشی
مترجم باید 
نتیجه گیری

امیدوارم که این مطلب موردپسن

چه ساده باورت رابه ظرفِ پوچیِ درکمپُر از گلهای ارکیدهبه رنگِ عطر ِ زیبای ِبهاران می‌کشیدمچه ساده ماه بودیمیانِ برکه‌ی لبریزِ از اشک وبه هر پلکی روان می‌شدتمامِ داغیِ بی‌مهریِ سرریز تو برجاچه ساده مِهر بودمبرای آفتابِ بی رمق از عاشقی‌هایتدر آن کورآبه‌ی ِخاطرچه ساده ، در هوایِ هُرم ِ لب‌هاییخیالی دانه ها الماس را هر شباز این جانِ پُر از تب ، با گمان یاقوت ‌چیدمچه ساده روحِ پروازیشگفت انگیز را ،در راستایِ قامتِ ، دنیای حسرت بال ‌داد
ویژگی های یک لوگو خوب و حرفه ای چیست؟
در این مقاله در مورد اینکه ویژگی های یک لوگو خوب و حرفه ای چیست؟ می‌پردازیم:
۱- منحصر به فرد بودنیک لوگو حرفه ای سریع و بلافاصله توسط مخاطبان در میان هزاران لوگو تشخیص داده می‌شود و این به دلیل منحصر به فرد طراحی شدن آن است. یک لوگو نباید کپی باشد و کپی کردن از آن نباید کار ساده ای باشد.۲- به کار بردن نام تجاری در لوگوهر چند که لوگو طرح و شکل منصور می باشد اما در نظر بگیرید که لوگو باید نام تجاری را نیز معرف

میدونم خیلی حرفه ای کشیدم لازم به تشویق شما نیست
ولی اون موقعی که داشتم میکشیدمش بی هدف مداد دستم بود و ذهنم پر از فکر و فکر و فکر بود ...یهو به خودم اومدم با این منظره مواجه شدم:/
منی که تو طراحی مهارت داشتم ولی اینجوری کشیدمش !
ببینید قدرت ذهن چه میکنه ' افکار منفی چقدر میتونن کنترل اعمال مارو در دست بگیرند:/
 این نقاشی داره با آدم حرف میزنه 
خیلی از افکار ذهن ما شبیه این نقاشی منه 
افکاری که هیچ رنگ و بویی از تصویر واقعی زندگی ندارند! اونا فق

میدونم خیلی حرفه ای کشیدم لازم به تشویق شما نیست

ولی اون موقعی که داشتم میکشیدمش بی هدف مداد دستم بود و ذهنم پر از فکر و فکر و فکر بود ...یهو به خودم اومدم با این منظره مواجه شدم:/

منی که تو طراحی مهارت داشتم ولی اینجوری کشیدمش !

ببینید قدرت ذهن چه میکنه ' افکار منفی چقدر میتونن کنترل اعمال مارو در دست بگیرند:/
 این نقاشی داره با آدم حرف میزنه 

خیلی از افکار ذهن ما شبیه این نقاشی منه 

افکاری که هیچ رنگ و بویی از تصویر واقعی زندگی ندار
 پنج ویژگی شخصیت یک برنامه نویس حرفه ای :

1 - پشتکار و سماجت زیادی داشته باشد
2 - به یک مسئله از چند دید نگاه کند
3 - علاقه فراوانی به یاد گرفتن چیزهای جدید دارد
4 - متواضع و فروتن است و دنبال اثبات خودش نیست
5 - قبل از هر حرکت بسیار فکر میکند .

برنامه نویس حرفه ای
مقاله ای با عنوان 
مشخصات بارز یک مشاور حرفه ای ؟
آیا تا به حال به این نکته اندیشیده اید که جهت دریافت مشاوره بایستی به چه افرادی مراجعه کنید و یا اینکه مشخصات بارز یک مشاور حرفه ای در زمینه های مختلف چه می باشد؟
https://emadleechco.com/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C
همه‌ی سال‌های درس خواندن، ما را با توهم شاگرد اول بودن یا آرزوی رسیدن به‌اش بزرگ می‌کنند، این که بین شاگرد اول و آخر تفاوتی هست، بین بیست و ۱۹.۷۵... سال‌ها بعد وقتی یک جامعه با کمال‌گرایی منفی و ocpd و هزار جور تله نقص و شرم و طردشدگی و رهاشدگی و "من به اندازه‌ی کافی خوب نیستم" تحویل گرفتیم، تازه می‌گردیم دنبال راه حل...
انگار وقتی سندروم شاگرد اول بودن داری، مهاجرت و زندگی در جایی خارج از دایره امن (حیطه‌ی چیرگی‌ها و مهارت‌ها) برای تو درست
این چند روزه نشستم با خودم حسابی فکر کردم.تصمیم گرفتم یک سال آینده رو تهران بمونم.
شغل مرتبط با رشتم توی پایتخت بهتر پیدا میشه، از قضا یه سایت کاریابی هم رفتم ثبت نام کردم، چند تا عنوان توی شرکت های مختلف پیدا شد. یکیش دقیقا همونی بود که من می خواستم. البته برای اکثرشون رزومه فرستادم.
بیشتر فرصت های شغلی، دنبال افرادی بودن که چند تا نرم افزار رشته مارو بلد باشه. منم تا حدودی این نرم افزارها رو بلدم، ولی خب تا حرفه ای شدن کمی کار داره.
می خوام ای
قالب وبلاگ سه ستونه | قالب با استایل جدید سه ستونه 
قالب بلاگفا, قالب حامی محیط زیست, قالب میهن بلاگ, قالب وبلاگ آلودگی هوا, قالب وبلاگ حرفه ای, قالب وبلاگ رزبلاگ ...
قالب سه ستونه | قالب وبلاگ -
قالب-سه-ستونه
از تمامی کاربران سرویس های مختلف دعوت می کنیم ، از این قالب وبلاگ بلاگفا برای .... قالب وبلاگ سه ستونه برنامه نویسی ، برگه ای که بر روی آن کد های برنامه نویسی ...
قالب سه ستونه | قالب وبلاگ 
قالب-سه-ستونه
قالب وبلاگ ماشین بوگاتی، با یک قالب وبلاگ
در دوره آموزشی آمارگیری و پرسشگری حرفه ای به اصول روش شناختی، ویژگی های فردی یک آمارگیر(پرسشگر) حرفه ای، اصول اخلاقی آمارگیری، اصول ارتباطی آمارگیری و  تفاوت های فرهنگی اعضای جمعیت آماری اشاره شده است. این دوره از نظر محتوا تازگی دارد.قابل استفاده برای پرسشگران، آمارگیران، دانشجویان و مدرسانفایل به شکل پی دی اف و فشرده است.

دانلود فایل
خانه را تکاندم
منتظر بهارم
زمستان با کرسی از خانه ی ما رفت
آسمان های های گریه کرد از صبح تا چند ساعت پیش که خوابش برد
دیگر نمیترسم
نه از زوزه های سگ ها،درشب
نه از رعد و برق و آسمان قلمبه ها
و این یعنی تو نیستی،تو تمام شدی،یک توهم قشنگ و دوست داشتنی و تلخ

آمریکا آمریکاباشگاه فرومایگانگی و فرودگاه خشم جهانیانچقدر بنام زیبای آزادی آدم کشتید شما!تا این پاکترین خونی که از آدم تا اکنون بر زمین ریختبی تعارف حالا می توان نوشتدنیا به پیش و بعد از سردار سلیمانی تقسیم می شودو این آتش افروزی دامن ظالمین را خواهد گرفت.ماهشهرعلی ربیعی (ع-بهار)
توهم قدرت امریکاییاحتمالا نظام سیاسی حاکم بر امریکا بخاطر توهم قدرت به جنگ جهان آمده است .
می توان  در چهره تک تک گروههای سیاسی آمریکای معاصر غرور وجنون هیتلری ر
در سال 2010، تفسیر من از یک وبسایت حرفه ای را درک کردم و در سال های مداخله ای این تفسیر را به طور قابل توجهی تکامل یافته بودم. من خدمات رقیب بالقوه، خدمات وب مانند رزومه (یا CV) یا نمایه حرفه ای یا به سادگی یک وب سایت شخصی را تحلیل کرده ام. علاوه بر این، من همیشه با استفاده از قابلیت های جدید یا ابزار برای وب سایت حرفه ای می آیم. و در اینجا مفهوم اصلی من یک وب سایت حرفه ای است.
یک وب سایت حرفه ای می تواند ترکیبی از "رزومه چند بعدی"، "وب سایت شخصی" و "هویت
به مناسبت ۶ مرداد، روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی اعلام شد: روزشمار هفته ملی مهارت  روزشمار هفته ملی مهارت ، به مناسبت ۶ مرداد، روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی اعلام شد .  به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رحمت اله رحمتی، قائم مقام این سازمان و دبیرستاد اجرایی جشنواره بزرگداشت ۶ مرداد با اعلام این خبر تصریح کرد: نام گذاری روزهای هفته ملی مهارت در راستای ترویج فرهنگ مهارت آموزی، کار و کا
به عکاسی علاقه دارید؟
دنبال بهبود تخصص عکاسی خود هستید؟
چگونه متخصص عکاسی شوید؟
نحوه در آمد زایی از عکاسی؟
در این مقاله ما سعی میکنیم  ترفند مهم برای عکاس حرفه ای شدن را به شما آموزش دهیم. در هر سطحی از تخصص عکاسی باشید نیاز به ارتقا دارید نیاز به آموزش های تخصصی دارید با ما همراه باشید تا این  ترفند مهم برای گرفتن عکس های حرفه ای را باهام مرور کنیم.
5 ترفند مهم برای عکاسی حرفه ای شدن
1-شناخت گرایش های عکاسی
ادامه مطلب
بسان رویایی شگرف در آغوش میگیرمت میچرخم و از این توهم محض دیوانه وارمیخندم ...
کلمات دچار دلهره میشوند و من دستپاچه میشوم که چطور این بزم را توصیف کنم ...
مادرانه ای دستچین خیال....
من و رویای کودکی که در قلبم جوانه زده و نمیدانم به آغوش میرسد یا نه!

آدنا
این که شب ترسناکی بود در آن شکی نیست.
بدنم می‌لزید. انگار وجودم در هم می‌پیچید و گره می‌خورد. میخواستی بازش کنی کل نخ می‌گسست و دوباره به نخی دیگر از وجودم گره، کور میکرد.
هر ازگاهی سایه ای از کنارم رد می‌شد یا سوسکی روی میزم راه می‌رفت. توهم هایی که نمی‌شود نامشان را توهم گذاشت.
با دستان لرزان و انگشتان یخ زده صفحه ها را رد می‌کردم. تا جایی که می‌شد قوز کرده بودم. با تمام سرعت، و بی کیفیت ترین حالت، و حواس پرت ترین چشم هایی که تا آن زمان دا
با سلام خدمت دوستان بلاگی!می خواهم بعد این نظرسنجی در صورت موافق بودن بیشتر دوستان دوره ی آموزشی ساخت قالب بلاگ بیان حرفه ای بصورت پروژه محور رو شروع کنم.
لطفا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
لینک نظرسنجی. کلیک کنید
ادامه مطلب
29 استفاده در متن های مختلف را آسان کنید و آموزش طراحی لوگو را دنبال کنید.طرح های آرم خلاق برای الهام بخشیدن به کلیپ های کاغذ نمونه ای از آرمطراحی شده توسط آرلو
در حالی که یک آرم شیک عالی است ، مهم است که چیزی را به راحتی به اشتراک بگذارید. PaperClip این مفهوم را به خوبی نشان می دهد: آرم آنها نسبتاً کوچک و ساده است ، اما در متن های متنوعی مفید است. چه برای استفاده در بروشور ، اینفوگرافیک و چه حروف بزرگ ، سرگرمی آن بر روی انواع مختلف پس زمینه واضح و آسا
قالب حرفه ای وبلاگ 
جدیدترین قالب های حرفه ای ریسپانسیو و واکنشگرا برای وبلاگ های فارسی زبان. ... قالب حرفه ای واکنش گرا با طراحی سه ستونه برای سیستم های بلاگفا، میهن بلاگ و ...
قالب وبلاگ 
قالب حرفه ای . در: :: دامنه موضوعی : دانلود.عمومی و… :: وضوح نمایش استاندارد : ۷۶۸ * ۱۰۲۴ :: مرورگرهای سازگار : Internet Explorer | FireFox | Opera :: حجم کلی قالب ...
‫قالب بلاگفا حرفه ای سایت ستاپ: قالب های حرفه ای وبلاگ
قالب های حرفه ای فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی و سه ستونه برای
...  در شرایط کنونی، قبل از هر چیز ما باید موقعیت کنونی خود را تشخیص دهیم. مهم‌ترین مسئله‌ی جامعه‌ی کنونی ما این است: ما ایرانیان امروز دچار نوعی توهم‌ایم. ما هنوز صورت مسئله‌ی اصلی خویش را تشخیص نداده‌ایم. ما متوهمانه خود را یک قدرت برمی‌شماریم در حالی که به ضعیف‌ترین مراحل تاریخ خود سوق یافته‌ایم. ما به منابع قدرت مدرن دسترسی نداریم لیکن بر اساس نوعی توهم می‌پنداریم که  با شعارها و رجزخوانی‌های سیاسی می‌توانیم در برابر قدرت واقعی ت
نقاشی ساختمان
اگر قصد دارید ساختمان مسکونی یا مکان کاری خود را تغییر دهید میتوان گفت بهترین گزینه رنگ و روغن کردن آن فضا می باشد. چرا که با نقاشی ساختمان میتوانید کمترین دردسر را داشته باشید ودر نتیجه یک دکور کاملا متفاوت را برای فضای مورد نظر خود داشته باشید. در این میان انتخاب یک تیم نقاشی ساختمان حرفه ای میتواند بهترین شانس را برای شما داشته باشد.
نقاش ساختمان حرفه ای
انتخاب یک نقاش ساختمان حرفه ای میتواند 90 درصد کار شما را جلو برده با
اصول ساخت پاورپوینت حرفه ای با استفاده از قالب آماده پاورپوینت
ساخت یک پاورپوینت استاندارد و استفاده از قالب آماده پاورپوینت برای داشتن یک ارائه حرفه ای، نیازمند رعایت اصول خاصی نیز می باشد. در این مقاله شما به طور جامع و البته مختصر با اصلی ترین اصول طراحی یک پاورپوینت حرفه ای آشنا خواهید شد. اگر برای شما هم جالب است که در این مورد اطلاعات بیشتری کسب کنید، با ما همراه باشید.
اصول و تکنیک های مهم در ساخت پاورپوینت حرفه ای
برای ساخت یک پاورپ
سلام های بلاگر های گرامی اگر میخواهید با تیم ما همکاری کنید ما حاضریم با شما تیمی کار کنیم فقط یکی از حرفه های زیر نیاز است که با همکاری کنید:
نام تیم :maxversion
حرفه های مورد نیاز(فقط یه مورد را بلد باشید میپزریم:)   ):
 1 کسانی که با کانستراکت 2 به صورت استاد کار کردن
2کسانی که در مدیریت وبلاگ حرفه ای هستند از قالب گرفته تا مدیزیت مطالب
3گرافیست
4انیمیشن کار
سایت برای عضویت:
maxversion.rozblog.com
قسمت سوم پادکست دموورژن با عنوان «برنامه‌نویسی بدون کد، توهم و واقعیت» در پخش کننده‌های پادکست نظیر CastBox و کانال تلگرام پادکست منتشر شد.
توی قسمت سوم پادکست دموورژن، سراغ یه الگو و ترند تاثیرگذار توی برنامه‌نویسی رفتیم، اون هم ساده‌تر شدن و اتوماتیک شدن همه‌چیز هستش، می‌خوایم ببینیم این ترند تا الان چه دست آورد‌هایی توی Back-end و Front-end و ‌Data Science داشته، چه کارهایی می‌شه باهاش کرد، تعدادی ابزار رو باهم بررسی می‌کنیم که ابزارهای جدیدی در
آدرس سایت تمرین تایپ :
https://typekadeh.com/
آدرس های تلگرامی گروه های کلاسی :
تایپ حرفه ای - گروه شنبه هاhttps://t.me/joinchat/BCLqyhutTDdcoqbFP309Lg
تایپ حرفه ای - گروه یکشنبه هاhttps://t.me/joinchat/BCLqyhpvxG4Xl_ojJd6pew
تایپ حرفه ای - گروه دوشنبه هاhttps://t.me/joinchat/BCLqyh0rx3UZAMA-70-nbA
تایپ حرفه ای - گروه سه شنبه هاhttps://t.me/joinchat/BCLqyhgJ95ZvBhY5ZM5guA
تایپ حرفه ای - گروه چهارشنبه هاhttps://t.me/joinchat/BCLqyh3G3qaOdPu_gyUPEA

آدرس ایمیل من:
naseria958@gmail.com
ID تلگرام من :
@navaali
شماره موبایل من :
09192673073
قالب وبلاگ پزشکی جدید بلاگفا
قالب وبلاگ حرفه ای پزشکی برای بلاگفا ریسپانسیو و سازگار با گوشی‌های هوشمند
قالب پزشکی بلاگفا با طراحی مدرن و حرفه ای و رابط کاربری مترواستایل
قالب پزشکی جدید بلاگفا ارائه شده توسط بست سورس طراح قالب وبلاگ حرفه ای برای وبلاگ‌های فارسی زبان
ویژگی‌های قالب بلاگفا پزشکی با طراحی مترواستایل:
واکنشگرایی و ریسپانسیو بودن
طراحی مدرن و مترواستایل
رابط کاربری پیشرفته
این قالب وبلاگ پزشکی مترواستایل بلاگفا مناسب وب
کتاب شلوار دوزی فنی حرفه ای

http://salamatan.samenblog.com/

تیر نمونه سوالات شلوار دوزی فنی حرفه جواب دانلود کاملترین مجموعه آموزشی نمونه سوالات شلوار دوزی فنی حرفه جواب شامل مهمترین سوالات دوره های نمونه سوالات شلوار دوزی فنی حرفه .

نمونه سوالات راسته دوزینمونهسوالاتشلواردوزیفنیحرفهاینمونه سوالات شلوار دوزی فنی حرفه برای دانلود نمونه سوالات شلوار دوزی کلیک کنید شلوار دوز همراه الگو روش متریک طبق آخرین استاندارد نمونه سوالات شلوار دوزی .

نمو
مشاور پرورش شترمرغ

امروزه در بحث تجارت مسئله پول سازی مطرح است. برخی از کسب و کارها که امروزه رونق گرفته اند به نوعی پول ساز هستند، حرفه پرورش شتر مرغ یکی از آنهاست. اما پول در آوردن از این حرفه تا چه اندازه اتفاق می افتد؟ آیا همیشه پول ساز است؟ اگر در این رابطه بیشتر تحقیق کنید متوجه خواهید شد که برای برخی از افراد دقیقا برعکس این اتفاق رخ داده و بسیاری از افراد به جای کسب پول هنگف از این حرفه، دچار ضررهای سنگین شده اند.

پس راه موفقیت در ای
نوروفیزیولوژی: مطالعات انسانی تداوم القا شده/توهمی شنیدارییکی از چند مطالعه ی نوروفیزیولوژیک در زمینه ی القای شنوایی از MMN بعنوان شاخص فیزیولوژیک استفاده کرده است. از محرکات استاندارد 500 هرتزی استفاده شد که یا ممتد بودند یا در قسمت میانی توسط فواصل سکوت 40 میلی ثانیه ای قطع می شدند. محرکات انحرافی از تونهای منقطع ساخته شدند اما فواصل سکوت با برست نویزهای باندگذر پر می شد. طیف نویز یا در منطقه ی فرکانسی تون قرار داشت و توهم تداوم صوت ایجاد می
طرز تهیه و فوت و فن یک املت گوجه فرنگی حرفه ای
املت گوجه فرنگی از آن دسته غذاهای ساده و خوشمزه و بسیار محبوب ایرانی است که برای تمام وعده های غذا در طول شبانه روز مناسب و پرطرفدار است. بسیاری از افراد تصور می نمایند املت گوجه فرنگی یک غذای ساده و دم دستی است که مبتدی ترین افراد در امر آشپزی هم قادرند آن را عمل بیاورند اما واقعیت چیز دیگری است. اگر می خواهید یک املت گوجه فرنگی حرفه ای و خوشمزه با طعم املت های رستورانی و کافه های قدیمی و مشهور درس
یک شب به یاد ماندنی وهیجان انگیزبرگزاری جشن و مهمانی شما به صورت متفاوتمراسم عروسی ،عقد ،نامزدی ،تولد ،حنابندان ، بعداز تالاردستگاه دی جی سیستم نور و صدای حرفه ایبلک لایت، لیزرخطی آبی ، مووینگ،بخار ساز،پرده ال ایدی،فلش بک پرژکتور وپار ال ای دی ...دستگاه دی جی پایونیر ،موزیک حرفه ای و به روزمیکس متفاوت و حرفه ای موزیک ، همراه با شومن حرفه ای و با سابقه  کیفیت حرف اول ماستکافیست فقط یکبار امتحان کنید ...قیمت باورنکردنی و همسان با بودجه شماتسف
میز طبابت حرفه ای مدل 2000 مناسب پزشک های حرفه ای
تکسازان توی طراحی و تکنولوژی ساخت ایران حرف آخر رو میزنهبا قیمت های باورنکردنیتکسازان، ساخت ایرانتماس بگیرید، مشاوره بگیرید، تصمیم درست بگیرید، نتیجه بگیریدشماره تماس: ۰۹۹۱۲۴۳۳۹۰۶
با نگاه حرفه ای و عملی به حوزه مد، طراحی لباس را می توان به دو بخش تقسیم کرد. بخش نخست که بخش هنری آن است و مربوط به خلق و کشیدن ایده اولیه است. بخش دوم بخش فنی و حرفه ای این رشته می باشد که مربوط به تبدیل طرح اولیه به لباس دوخته شده است. به هیچ عنوان نمیتوان این دو را از هم جدا نمود و بسیار مهم است که شاغلین و فعالان این حرفه بتوانند به اصول و قواعد هر دو بخش اطلاعات کامل داشته باشند.
ادامه مطلب
اگر برای ابد      هوای دیدن تو
نیفتد از سر من چه کنم.....؟
هزار و یک نفری    به جنگ با دل من
برای کشته شدن چه کنم؟!
منم و قراری که به سر انجام نرسید
و البته که قول داده بودم بعد اون نیام ولی حالا انجام نشده
و صد البته منم عهدی که شکستم
منم و ذهن مریضم
با خاطرات خاک خورده
با توهم
تخیل
منم و یه امید بی معنی که حتا نمیدونم چرا هست
منم و منم و من
و اینهمه چه کنم تو سرم
اهداف، آمال، آروزها
همه برای من ماهیت دوگانه دارند. در کسری از ثانیه از یک دریای عسل تبدیل میشوند به pain in the ass !!  
دریای عسل رویایی است، غیر واقعی است، همه آرزوهایم غیر واقعی است. شبیه توهم هایی است که رنگ ها درهم فرو میروند، نور دیگر برایت فوتون ها نیست، نور برایت معنای عرفان و صلح و ارامش میدهد. از جنس همان توهم های سایکدلیک. pain in the ass اما واقعی است، دردی است که نمیگذارد بنشینی، بلای جانت است اگر بخواهی بنشینی یا بخوابی! آن را حس میکنی و همه ک
اهداف، آمال، آروزها
همه برای من ماهیت دوگانه دارند. در کسری از ثانیه از یک دریای عسل تبدیل میشوند به **pain in the a.. !!  
دریای عسل رویایی است، غیر واقعی است، همه آرزوهایم غیر واقعی است. شبیه توهم هایی است که رنگ ها درهم فرو میروند، نور دیگر برایت فوتون ها نیست، نور برایت معنای عرفان و صلح و ارامش میدهد. از جنس همان توهم های سایکدلیک. **pain in the a اما واقعی است، دردی است که نمیگذارد بنشینی، بلای جانت است اگر بخواهی بنشینی یا بخوابی! آن را حس میکنی و همه
استعدادیابی در اصفهان

اهداف باید بر پایه ی توانایی و استعداد های ما باشد در غیر این صورت ما چندین کار را شروع و بعد از یک مدت از آنها دلسرد می شویم 
وقتی بحث از توانایی و استعداد می شود افراد دو جور توهم می زنند
1- توهم خود کم بینی
2- توهم خود برتر بینی
بنیاد جانسون اوکانر می گوید:
اگر استعدادت کشف بشود حداقل تو سه زمینه نابغه هستی
بعد از کشف استعداد و رسالتت دوباره می رویم سراغ اهدافت
هرچیز که در جستن آنی ,آنی

استعدادیابی و هدف
آدرس سایت تمرین تایپ :
https://typekadeh.com/
آدرس های تلگرامی گروه های کلاسی :
تایپ حرفه ای - گروه شنبه هاhttps://t.me/joinchat/BCLqyhutTDdcoqbFP309Lg
تایپ حرفه ای - گروه یکشنبه هاhttps://t.me/joinchat/BCLqyhpvxG4Xl_ojJd6pew
تایپ حرفه ای - گروه دوشنبه هاhttps://t.me/joinchat/BCLqyh0rx3UZAMA-70-nbA
تایپ حرفه ای - گروه سه شنبه هاhttps://t.me/joinchat/BCLqyhgJ95ZvBhY5ZM5guA
تایپ حرفه ای - گروه چهارشنبه هاhttps://t.me/joinchat/BCLqyh3G3qaOdPu_gyUPEA

آدرس ایمیل من:
naseria958@gmail.com
آموزش فست فود حرفه ای IRANHFC
واحد آموزش گروه تجهیز و راه اندازی فست فود IRANHFC 
تنها مجموعه دارای تجهیزات پیشرفته و حرفه‌ای فست فود
با بهره‌گیری از اساتید مجرب و خبره در خصوص طبخ غذاهای فست فودی 
در محیطی کاملاً شبیه‌سازی شده 
کلیه دوره‌های آموزش حرفه‌ای فست فود را ارائه میکند
- آموزش برگر طلایی
- آموزش مرغ سوخاری
- آموزش پیتزا ایتالیایی
- آموزش پیتزا آمریکایی
- آموزش اصول مدریت فست فود
- آموزش اصول حسابداری در فست فود
- آموزش سالاد بار
آدرس : ته

چه ساده باورت رابه ظرفِ پوچیِ درکمپُر از گلهای ارکیدهبه رنگِ عطر ِ زیبای ِبهاران می‌کشیدمچه ساده ماه بودیمیانِ برکه‌ی لبریزِ از اشک وبه هر پلکی روان می‌شدتمامِ داغیِ بی‌مهریِ سرریز تو برجاچه ساده مِهر بودمبرای آفتابِ بی رمق از عاشقی‌هایتدر آن کورآبه‌ی ِخاطرچه ساده ، در هوایِ هُرم ِ لب‌هاییخیالی دانه ها الماس را هر شباز این جانِ پُر از تب ، با گمان یاقوت ‌چیدمچه ساده روحِ پروازیشگفت انگیز را ،در راستایِ قامتِ ، دنیای حسرت بال ‌داد
سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از سازمان‌های وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی است که از ادغام سه نهاد آموزشی در سال ۱۳۵۹ و به منظور ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای تشکیل گردیده‌است. این سازمان علاوه بر ستاد مرکزی، دارای ۳۱ اداره کل در سطح کشور، یک مرکز تربیت مربی و ۱۱۶۵۳ آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آزاد می‌باشد و به منظور دست‌یابی به تازه‌های علوم و فناوری روز و همگامی با استانداردهای بین‌المللی، همواره سعی بر گسترش روابط بین‌المللی از
هرچه خدا خواست همان به بود
براین باورم
که همه ی گرفتاری های ما در زمین به خرد اندک ما وابسته است.
توهم همان بلیه ای است که شیطان   را ازپای در آورد و مغضوب ساخت.
توهم همه چیز دانی ، توهم خود برتر بینی، توهم زیبایی، دارایی ،عشق....
انسان را به سفاهت و حقارت  کشاند.
انسانی که به اندک خردش ، به اندک قدرت و زیبایی و دارایی اش غره گشت و خود را فریباند و در همه چیز مداخله کرد و مغبون و سرشکسته شد
انسانی که گفت؛ می داند ولی هیچ ندانست.
انسانی که گفت؛ دارم
یکی از مسئولان devops می گوید : با گذشت زمان 20 سال در زیرساخت، من فکر کردم که می دانستم چگونه کار می کند. بعضی از تکنولوژی های جدید همراه با یک گروه هیجان انگیز و مشتاق است که از کسب و کار یا ارزش فنی آن به دست می آید. سپس معمولا سخت تر می شود - به مقیاس، نگهداری یا ایمن - به طوری که به تیم زیرساخت منتقل شود.
ادامه مطلب
بعضی وقتها یه کسانی جلوی راهت قرار میگیرن و یا یه اتفاقات خاصی میفته فقط و فقط برای اینکه بفهمی چقدر موجود ضایعی هستی و خوبی‌هایی که از خودت تصور میکردی صرفاً یک توهم بوده! :(

+این چند روزه متوالیاً دارم چنین اوقاتی رو تجربه می‌کنم :((
و بابتش شاکرم و صدالبته شرمنده :((
بی صبرانه منتظرم بشه با نرم افزار مهاجرت بیان کل آرشیومو از بلاگ اسکای بردارم با خودم بیارمتاااااااااازه میشه وبلاگ قبلیمم از پرشین بیارم 
اینجا چقدرررررررررر امکاناتش خوبه....ینی دیدن داشتما
کاش زودتر ما رو از توهم در میاورد بلاگ اسکای
یه توضیح موقتی اینجا بدم. تا یکم توهم یه سری رو کاهش بدم!
تی‌تی یه شخصیت کاملا واقعی هست و خودش هم در جریانه که کی هست. مخاطبش کاملا واقفه به وجودش و اسمش هم واقعا تی تی هست. حلا این شخصیت میتونه واقعیتش زاییده ذهنم باشه، میتونه خودم باشه، میتونه شخص سومی باشه. همین:)
متن آهنگ امیرمحمد رشیدی به نام گفته بودم

اسم‌من رو خط بزن از خاطراتت
ژست بت بودن گرفتی واسه اونکه مثل یک پروانه می چرخید دورت
عیبم این بود جوری پرستیدم نگاتو تا خیال کردی خدایی 
من‌میرم تا این توهم پاک شه از توی خیالت
به کی خوبی با همونا تونستن من رو پیش تو بکوبن
با کی‌خوابی من که بس چشمان خوابیدن کبودن
ادامه مطلب
امروز کتاب The President's Murderer را خوندم و چالش ۲۰۱۹ گودریدزم را کامل کردم.
امسال ۲۰ کتاب انتخاب کرده بودم که اگر به احتمال، سال شلوغی داشتم، بتوانم تمامش کنم و اگر فرصت بیش‌تر داشتم سریع‌تر به هدفم برسم و روحیه بگیرم و اعتماد به نفسم بالا‌ برود. دقیقا به همین سادگی.
قبل از عید موقع خانه تکانی دقیقه‌ی نودی‌مان، کتاب Christmas In Prague را پیدا کردم، مریم قبلا برای کلاس زبانش خریده بود، کتابی ۴۰-۵۰ صفحه‌ای از مجموعه‌ی Oxford Bookworms Library و در سطح Stage 1. خواندم و
بسم الله

چند سال پیش یه وبلاگ نویس حرفه ای بودم...
کلی دوستای وبلاگی خوب داشتم و از بودن در این فضا لذت میبردم...
نمیدونم چی شد که از این فضا جدا شدم، اما وقتی برگشتم دیگه اینجا رونق خودشو نداشت...
حالا بعد مدت ها احساس نیاز کردم که بیام و دوباره بنویسم...
بودن و نوشتن تو این فضا واقعا عالیه...
دلم خیلی پره...
یکی یکی دلانه هامو مینویسم...
و این پست شروعه...
زمانی که مدرسه می رفتم -دوران راهنمایی-نسبت بچه هایی که سیگارمی کشیدند بدبین بودم. احساس می کردم که چقدر ابله هستند که با این همه هشداری که درباره مضر بودن سیگار میدن باز میرن سمتش!!با خودم فکر می کردم که حتما هم به خاطر یه نخ سیگار چقدر توهم میزنن که مثلا بزرگ شدند!اصلا چطور با این بوی بدش کنار میان! چیه این بو و دود جذبشون می کنه! حتی بعضی وقتا هم پا رو فراتر  میذاشتم و میرفتم باهاشون حرف بزنم که مثلا از توهم درشون بیارم و نجاتشون بدم.شروع صحبت
قالب موزیک متفاوت و امروزی و فوق حرفه ای و پر امکانات به نام ترانه Taraneh امروز در خدمت شما همراهان همیشه پیروز ، قالب 20 هستیم.
واکنشگرا بودن ،  داشتن  : ظاهری زیبا ، جایگاه های تبلیغاتی متعدد ، موزیک پلیر در هدر سایت ، Seo بالا ، استایل های زیبا و حرفه ای ، ظاهری کاربر پسند و ... از خصوصیات این قالب می باشد.
این قالب برای اکثر سیستم های وبلاگدهی به رایگان برای دانلود اماده شده است ، سیستم هایی نظیر : رزبلاگ ، بلاگ بیان ، بلاگفا ، میهن بلاگ ، بلاگ اسکا
 دانلود سوالات فنی حرفه ای فرز کاری CNC درجه 2

سوالات فنی حرفه ای فرز کاری CNC درجه 2

این بسته سوالات شامل:
تعداد 600 سوال تستی آزمون های فنی حرفه ای به همراه جواب.
آزمون های اصلی فنی حرفه ای کشور
.....................................................................................
اگر قصد دارید در آزمون سازمان فنی و حرفه ای در رشته فرز کاری CNC درجه 2 شرکت کنید حتما این فایل نمونه سوالات را تهیه فرمایید.

اگر نمونه سوالات را مطالعه بفرمایید می توانید سوالات تستی ازمون آنلاین و نیز آز
شما به عنوان یه مسجدرو غیر حرفه ای اگه وارد یه مسجد با ادم های مسجدرو حرفه ای بشی، باختی! چون انها تمام پارامترها برای بهره حداکثری بردن از مجلس سخنرانی را بلدند. آنها میدانند که فاصله مناسب تا فلان مارک بلندگو چقدر است. انها میدانند که کجا سرراه مسیر رفت و امد است وکجا بچه خیز(جایی که بچه های اطرافیان در انجا جمع میشوند و با فرکانس های صوتی مختلف گریه سر میدهند) است. انها میدانند که ستون جای پیشکسوتان است و حتی اگر تو کنار ستون نشسته باشی احت
کانفیگ حرفه ای windows 7,8,10
دانلود آموزش کانفیگ حرفه ای windows 7,8,10، در قالب فایل pdf و در 44 صفحه. افراد حرفه ای برای رفع مشکلات ویندوز و کانفیگ حرفه ای آن این فایل را بخوانند. در این فایل از گفتن اطلاعات عام و معمولی که تقریبا توی همه کتاب ها اومده اجتناب شده است. و خلاصه خواندن کتاب های متعدد، تحقیق و پژوهش و تجربه ...
شخصیت سلمان، نماینده یک نسل متوهم و افراط گرا
حسین پاکدل بازیگر نقش سلمان صوفیان در سریال مانکن، به خوبی ویژگیهای همسن و سالان خویش در جامعه واقعی ایران را نشان می دهد.
به نظر من، ویژگیهای اخلاقی منفی سلمان که در تمام همسن و سالهای خودش در جامعه ایران وجود دارد عبارتند از:
بدگمانی نسبت به دیگران (بدگمانی نسبت به پسرش)
قضاوتهای زود و عجولانه نسبت به دیگران (برگمانی نسبت به پسرش و معشوقه اش و خانواده اش)
توهم خود را خدا تصور کردن و حکم الهی صادر
توهم اگه ذره ای بجای من بودی میفهمیدی باید پای این زندگی باشی
پای تمام مسعولیت های سنگینش
پای تمام حرف های نا گفته ی من
پای تمام برنامه ها و نقشه های هوایی اش
واقعا در این دنیا هیچ کس نمیتواند جای کسی دیگر باشد 
هرکسی محکم نقش خود را بغل کرده است حتی حاضر نیست اندکی پا به دنیای کسی بگذارد و برای لحظه ای با او یکی شود ،
این روزها نه استرس های من تمام میشود نه دل تنگی هایم ، نه شکوه های عشقم،وباز نگرانی هایم مثل همیشه از من محافظت میکنند 
تا
جواب
پتکو و همکاران 2007 دریافتند که در A1 ماکاک، نورونها در طول فواصل سمعک زیمنس سکوت در تون BF پاسخدهی نداشتند اما اگر همزمان با فواصل سکوت، نویز برست ارائه شود، پاسخ می دادند و این پاسخ تفاوت چندانی با ارائه تون ممتد بدون نویز مسدود کننده نداشت. آنها چند نوع نورون شناسایی کردند که الگوی پاسخ آنها به این محرکات متفاوت بود. مشخص شد نورونهایی که الگوی پاسخدهی پایدار به تونها دارند، وقتی فواصل سکوت با نویز پر می شد همچنان پاسخ می دادند. اما نورونهای د
سلام دوستان. وقت همگی بخیر. من اومدم یک سایت حرفه ای و کار بلد برای انجام پایان نامه به نام تهران مشاور معرفی کنم که بدون شک جزو برترین موسسات در زمینه انجام پایان نامه است. سایت تهران مشاور علاوه برای دارا بودن کادری مجرب در زمینه انجام پایان نامه، دارای کادر کارمندی حرفه ای در زمینه مشاوره پایان نامه و پشتیبانی شما در تمامی مراحل کار است.
برخی از خدمات تهران مشاور :
انجام پایان نامه برق تمامی گرایش ها و رشته
انجام پایان نامه عمران همراه تیم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها